Gwiazdy sceny muzycznej 22. dokumentARTu

Tegoroczna, 22 edycja dokumentART to przede wszystkim święto emocji filmowych. Oczywiste więc jest, że większość festiwalowego programu zajmuje ponad 140 godzin projekcji i okołofilmowych dyskusji. Jednak źródłem filmowych przeżyć jest nie tylko obraz, ale też muzyka. Dlatego w tym roku postanowiliśmy położyć na nią jeszcze większy nacisk, niż w poprzednich latach. Wraz z Klubem Imperium zapraszamy więc nie tylko filmowych fanów na serię koncertów nietuzinkowych muzycznych gwiazd:

Lipali (16.10) - jeden z najpopularniejszych zespołów ostatnich lat, autorski projekt Tomasza Lipnickiego. Każdy ich singiel z wydanej w zeszłym roku, po 3 latach przerwy, płyty "3850" święci tryumfy na rockowych listach przebojów. Gratka nie tylko dla fanów ciężkiego brzmienia.

Skubas (22.10) - nominowany do Fryderyków 2013 wokalista, który w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

Ukeje (19.10) - zwycięzca pierwszej edycji, znanego z niesamowicie wysokiego poziomu artystycznego, programu „The Voice of Poland”. Jego debiutancki album ukazał się na początku tego roku. Promujący go singiel „Bezkrólewie” to prawdziwa fuzja buntu oraz rockowej szarpaniny.

Już teraz zapraszamy do rezerwacji biletów. Więcej informacji na bilety.fm oraz kupbilecik.pl.

 

dodane:: 2013-09-11
Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: